As Fajerwerki - fajerwerki.shop
RABAT 15% NA WYRZUTNIE, FONTANNY I PETARDY! | Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN | NIE WYSYŁAMY FAJERWERKÓW ZA GRANICĘ
RABAT 15% NA WYRZUTNIE, FONTANNY I PETARDY! | Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN | NIE WYSYŁAMY FAJERWERKÓW ZA GRANICĘ

Zimne ognie polecane na sylwestra

Większość osób nie wyobraża sobie świętowania Nowego Roku bez pięknego pokazu sztucznych ogni. Rozmaite, kolorowe fajerwerki wybuchające na niebie to nieodzowny element tej wyjątkowej nocy, który uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Co jednak z osobami, które z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w takim pokazie? Czy zimne ognie mogą być dla nich dobrą alternatywą? Sprawdźmy w artykule!

Czym są zimne ognie?

Zimne ognie to niemal wszystkim znany rodzaj fajerwerków. Swoją popularność zdobyły przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo, jakie zapewniają. Jako jedne z niewielu sztucznych ogni mogą być trzymane w dłoni. Sztuczne ognie tego typu mają zazwyczaj formę cienkiego, metalowego drutu pokrytego odpowiednią mieszanką pirotechniczną składającą się głównie z kwasu borowego, azotanu baru, żelaza i aluminium.

Po odpaleniu zimne ognie wytwarzają mnóstwo malutkich, srebrzystych iskierek. Taki efekt pirotechniczny tworzy magiczną atmosferę, więc sprawdza się podczas każdej imprezy, nie tylko sylwestra. Co istotne, mieniące się i strzelające na wszystkie strony iskierki nie robią krzywdy, dzięki czemu fajerwerki te są bardzo bezpieczne w użytkowaniu.

Czy zimne ognie sprawdzą się na sylwestra?

Jak wspomnieliśmy, zimne ognie to jedne z najbezpieczniejszych, a jednocześnie uniwersalnych fajerwerków, w związku z czym fantastycznie sprawdzą się podczas świętowania Nowego Roku! Tradycyjne modele są dość małe i po odpaleniu emitują iskierki przez ok. 45 sekund. W sklepach ze sztucznymi ogniami znajdziesz jednak poza nimi również inne rodzaje. Mogą być one znacznie większe i palić się nawet przez kilka minut, mieć niestandardowy kształt (np. serduszko) lub kolor.

Tak niezwykłe zimne ognie jeszcze bardziej podkreślą wyjątkowość sylwestrowej nocy oraz umożliwią fantastyczną zabawę zarówno dla najmłodszych, jak i starszych amatorów fajerwerków. Co istotne, fantastycznie sprawdzają się one nie tylko podczas Nowego Roku – zwolennicy fajerwerków chętnie zaopatrują się w nie także na wesela oraz różnego rodzaju sesje ślubne.

SZYBKA DOSTAWA
Zamawiasz, płacisz, wysyłamy, odbierasz. Cały proces nie przekracza 48h.
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
U nas możesz zapłacić przelewem, kartą, gotówką lub Paypalem. Wybierz dogodny sposób płatności.
BEZPIECZNE ZAKUPY
Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi produktami i promocjami.

[mailpoet_form id="1"]