As Fajerwerki - fajerwerki.shop
Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN
271

Regulamin

Sklep internetowy fajerwerkigorzow.pl prowadzony jest przez Przedsiębiorstwo Handlowe „AS” Krzysztof Windorpski, NIP: PL5991058255. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: ul. Myśliborska 21/30A , 66-400 Gorzów Wlkp.

1. Informacje ogólne
 1. Sprzedaż odbywa się poprzez Internet w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym – zwanym dalej Klientem, a sklepem internetowym – zwanym dalej fajerwerkigorzow.pl
 2. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie fajerwerkigorzow.pl. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 3. Nie wysyłamy paczek za granicę.
 4. Towar znajdujący się w ofercie sklepu internetowego przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.
2. Zamówienia
 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu fajerwerkigorzow.pl, poprzez e-mail lub telefon kontaktując się bezpośrednio z działem obsługi klienta.
 2. Do złożenia zamówienia jest konieczna rejestracja w sklepie fajerwerkigorzow.pl.
 3. Do realizacji zamówienia dla klientów indywidualnych niezbędne jest podanie danych do dostawy (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail).
  1. Do realizacji zamówienia dla klientów firmowych niezbędne jest podanie danych do dostawy (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto), danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail) oraz danych do faktury (Nazwa firmy, ulica, kod pocztowy, miasto, nip)
 4. W przypadku podania niepełnych lub błędnych danych – skontaktujemy się z Kupującym w celu ich uzupełnienia lub sprostowania. Jeśli kontakt nie będzie możliwy fajerwerkigorzow.pl może odstąpić od realizacji zamówienia.
 5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Sprzedający skontaktuje się z Klientem, który podejmie decyzje o sposobie realizacji zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 6. W przypadku konieczności sprowadzenia nietypowego towaru na indywidualne zamówienie możemy zażądać zaliczki pełniącej funkcję zadatku w rozumieniu art. 394 ust 1 Kodeksu Cywilnego.
 7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu, lub wycofać je do momentu jego potwierdzenia. Wprowadzanie zmian lub wycofanie jest możliwe poprzez kontakt z działem obsługi klienta.
3. Ceny towarów i płatność
 1. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT (ceny brutto). Wiążącą ceną towaru jest ta z momentu złożenia przez klienta zamówienia.
 2. Ceny znajdujące się w sklepie internetowym www.fajerwerkigorzow.pl są cenami specjalnymi i obowiązują wyłącznie podczas sprzedaży internetowej.
  Możliwe są następujące formy płatności:
  1. przelewem bankowym bezpośrednio na rachunek bankowy sklepu: Bank Pekao SA, nr konta: 76 1240 3640 1111 0000 4177 6946
  2. przy odbiorze
  3. płatność kartą poprzez system PayPal
  4. płatność elektroniczna poprzez system PayU
4. Koszty i terminy dostawy
 1. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu otrzymania wpłaty, wynosi on 1 dzień roboczy. Do czasu realizacji nie jest doliczany czas wysyłki.
 2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 16.00, w soboty, niedziele oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 3. Przesyłki są realizowane za pomocą spedytora Delta, na podstawie zawartych umowy.
 4. fajerwerkigorzow.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez firmę kurierską.
 5. Koszt przesyłki dla klientów indywidualnych, których zamówienia nie przekraczają 400zł wynosi 20 zł.
5. Zwroty i reklamacje
 1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie fajerwerkigorzow.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów.
 2. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni.
 3. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie towaru wraz z dokumentem zakupu w stanie niewskazującym na użycie, w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu na adres: Przedsiębiorstwo Handlowe „AS”, ul. Myśliborska 21/30A, 66-400 Gorzów Wlkp.
  1. Jeżeli do zakupionego towaru dołączone były gratisy, powinny zostać przesłane wraz ze zwracanym towarem.
  2. Zwrot towaru możliwy jest jedynie po wcześniejszym poinformowaniu działu obsługi klienta drogą mailową lub telefoniczną o tym fakcie. Przesyłki wysłane do nas nie zgłoszone, nie będą przyjmowane.
  3. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Zwrot pieniędzy możliwy jest tylko na konto.
  4. Nie przyjmujemy przesyłek uszkodzonych, więc zalecamy wysyłkę paczką ubezpieczoną, gdyż w przypadku, gdy paczka nie będzie ubezpieczona i zaginie w drodze lub ulegnie uszkodzeniu Poczta Polska lub kurier nie wypłaci Państwu odszkodowania.
 4. Pieniądze za odesłany towar zostaną przelane na wskazane przez Państwa konto w ciągu 14 dni roboczych, liczonych od dnia, w którym przesyłka zwrotna zostanie dostarczona do naszej firmy. .
 5. Nie ma możliwości zwrotu towaru bez dowodu zakupu, z widocznymi śladami użytkowania lub uszkodzonego.
 6. W przypadku, gdy opakowanie lub zawartość przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze biurem obsługi klienta w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
6. Faktury
 1. Do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub na życzenie klienta fakturę Vat, która jest dołączona do przesyłki.
7. Ochrona danych osobowych
 1. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom za wyjątkiem podanych w pkt.2 niniejszego paragrafu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
SZYBKA DOSTAWA
Zamawiasz, płacisz, wysyłamy, odbierasz. Cały proces nie przekracza 48h.
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
U nas możesz zapłacić przelewem, kartą, gotówką lub Paypalem. Wybierz dogodny sposób płatności.
BEZPIECZNE ZAKUPY
Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi produktami i promocjami.

Wybierając opcję ‚Zapisz się’ akceptujesz Regulamin i Politykę prywatności.