As Fajerwerki - fajerwerki.shop
DO KOŃCA WAKACJI RABAT 15% NA WYRZUTNIE, FONTANNY I PETARDY! | Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN | NIE WYSYŁAMY FAJERWERKÓW ZA GRANICĘ
DO KOŃCA WAKACJI RABAT 15% NA WYRZUTNIE, FONTANNY I PETARDY! | Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN | NIE WYSYŁAMY FAJERWERKÓW ZA GRANICĘ

Wyroby pirotechniczne dla ultrasów. Przegląd rozwiązań

Różnego rodzaju sztuczne ognie są od dawna wykorzystywane przez kibiców do tworzenia żywej atmosfery podczas wielu wydarzeń sportowych. Dzięki nim fani poszczególnych drużyn piłkarskich mogą pokazać swój doping zawodnikom i stworzyć wyjątkową atmosferę na meczu. W tym artykule poznamy różne rodzaje wyrobów pirotechnicznych, które polecane są dla ultrasów, a także względy bezpieczeństwa, które należy wziąć pod uwagę podczas ich stosowania.

Popularne wyroby pirotechniczne dla ultrasów

Jak wspomnieliśmy, wyroby pirotechniczne od wielu lat towarzyszą ultrasom podczas różnych wydarzeń sportowych. Kibice za ich pomocą tworzą podniosłą atmosferę i wyrażają swoje ogromne poparcie dla ulubionych drużyn. Spośród najczęściej wybieranych przez nich sztucznych ogni należy wymienić przede wszystkim race dymne i race meczowe. Wyroby te wypełnione są specjalną mieszanką, która po odpaleniu wytwarza ogromne ilości gęstego dymu, a w przypadku rac meczowych – dymu oraz światła. Co istotne, race dostępne są zarówno w białym kolorze, jak i innych, intensywnych barwach, takich jak:

  • czerwony,
  • różowy,
  • niebieski,
  • zielony,
  • żółty,
  • pomarańczowy,
  • czarny.

Dzięki temu ultrasi mogą wybrać spośród nich kolory dopasowane do barw drużyn, którym kibicują. Ponadto do pirotechniki stadionowej można zaliczyć również stroboskopy i ognie wrocławskie.

Stosowanie wyrobów pirotechnicznych a bezpieczeństwo

Używając produktów pirotechnicznych, ważne jest, aby wziąć pod uwagę bezpieczeństwo ich stosowania. Przede wszystkim sztuczne ognie muszą być obsługiwane wyłącznie przez osoby dorosłe oraz przestrzegając zasad producenta zawartych w dołączonej do nich instrukcji. Większość rac meczowych używanych przez ultrasów można trzymać w ręce, jednak strona wytwarzająca dym powinna być skierowana ku górze. Ponadto race dymne i inne wyroby powinny być używane na otwartych przestrzeniach. Co istotne, żadne wyroby pirotechniczne nie mogą być wykorzystywane podczas sportowych imprez masowych, a więc meczów dla publiczności składającej się z więcej niż 1000 osób.

SZYBKA DOSTAWA
Zamawiasz, płacisz, wysyłamy, odbierasz. Cały proces nie przekracza 48h.
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
U nas możesz zapłacić przelewem, kartą, gotówką lub Paypalem. Wybierz dogodny sposób płatności.
BEZPIECZNE ZAKUPY
Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi produktami i promocjami.

[mailpoet_form id="1"]