As Fajerwerki - fajerwerki.shop
DO KOŃCA KWIETNIA RABAT 15% NA WYRZUTNIE, FONTANNY I PETARDY! | Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN | NIE WYSYŁAMY FAJERWERKÓW ZA GRANICĘ
DO KOŃCA KWIETNIA RABAT 15% NA WYRZUTNIE, FONTANNY I PETARDY! | Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN | NIE WYSYŁAMY FAJERWERKÓW ZA GRANICĘ

Krótki przegląd cichych fajerwerków

Czy pirotechnika zawsze musi wiązać się z wielkim hałasem? Otóż nie. Pierwsze skojarzenie, które wiąże się z fajerwerkami, z pewnością nasuwa takie myśli, jednak ich działanie nie musi być hałaśliwe. Istnieje kilka typów z asortymentu pirotechnicznego, które niosą ze sobą efektowny wygląd, bez większego hałasu. Co można do nich zaliczyć?

Zimne ognie

Jeden z najpopularniejszych rodzajów cichych fajerwerków to zimne ognie. Mają postać cienkiego metalowego drutu, który jest pokryty w 3/4 długości specjalną szarą masą. Wraz z jej podpaleniem rozchodzą się iskry, dające radość użytkownikowi, bez robienia hałasu.

Rzymskie ognie

Są to pionowe wyrzutnie, z których po podpaleniu wyrzucają z siebie kilka kolorowych kulek, z różnymi efektami wybuchu. Wydarzenia z przeszłości pokazują, że pod żadnym pozorem nie wolno ich trzymać w ręku, a należy zamontować przedmiot na stabilnym podłożu.

Wulkany i Fontanny

Kolejny fantastyczny rodzaj fajerwerków dający wielką radość z ich oglądania, bez konieczności budzenia sąsiadów. Nazwa wiąże się z kształtem, gdyż w większości przypominają wulkany. Skutkiem podpalenia lontu jest możliwość podziwiania mozaikę kolorowych iskier wydobywających się z fontanny. W zależności od rodzaju będą różnić się częstotliwością oraz kolorami.

Flary, race oraz pochodnie

Szczególnie popularne wśród kibiców sportowych. Swoim działaniem są bardzo zbliżone, gdyż po podpaleniu wydobywa się z nich gęsty dym oraz specyficzny kolor. Różnią się od siebie intensywnością działania oraz barwą. Tego rodzaju pirotechnika wykonana przed profesjonalnych producentów posiada atesty bezpieczeństwa, dzięki, którym można spokojnie trzymać je w dłoniach.

Działanie fajerwerków to z pewnością widowiskowy proces, dający obserwatorom sporo zabawy. Cicha pirotechnika, która nosi też nazwę Silenty, jest doskonałą alternatywą dla ich głośniejszych odpowiedników. Swoje uznanie szczególnie znajduje, w towarzystwie rodzin z dziećmi, które mogą cieszyć się widowiskiem, bez większego hałasu. Warto również rozważyć tę opcję w przypadku zabawy w okolicy przebywania zwierząt. Do wyboru mamy szeroki wachlarz fajerwerków, począwszy od wyżej wspomnianych, po ciche wyrzutnie, ciche rakiety, stroboskopy, motyle, ognie wrocławskie, race pistoletowe i inne.

SZYBKA DOSTAWA
Zamawiasz, płacisz, wysyłamy, odbierasz. Cały proces nie przekracza 48h.
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
U nas możesz zapłacić przelewem, kartą, gotówką lub Paypalem. Wybierz dogodny sposób płatności.
BEZPIECZNE ZAKUPY
Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi produktami i promocjami.

[mailpoet_form id="1"]