As Fajerwerki - fajerwerki.shop
DO KOŃCA WAKACJI RABAT 15% NA WYRZUTNIE, FONTANNY I PETARDY! | Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN | NIE WYSYŁAMY FAJERWERKÓW ZA GRANICĘ
DO KOŃCA WAKACJI RABAT 15% NA WYRZUTNIE, FONTANNY I PETARDY! | Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN | NIE WYSYŁAMY FAJERWERKÓW ZA GRANICĘ

Jakie fajerwerki sprawdzą się podczas sesji ślubnej?

Od jakiegoś czasu pokazy fajerwerków stanowią jedną z najbardziej efektownych atrakcji przyjęć weselnych. Nic dziwnego, ponieważ podkreślają wagę i wyjątkowy klimat tej uroczystości, a także sprzyjają atmosferze celebracji. Warto jednak mieć na uwadze, że pokaz fajerwerków może stanowić również zjawiskowe tło dla sesji ślubnej.

Wystarczy umówić się na takie przedsięwzięcie z fotografem, a następnie zamówić odpowiednie produkty pirotechniczne. Jakie sprawdzą się w tej roli najlepiej?

Rzymskie ognie i fontanny 

Jeśli przyszłej parze młodej marzy się sesja ślubna po zmroku, doskonałym rozwiązaniem jest zamówienie odpowiednich fajerwerków. Zdjęcia plenerowe z takim tłem staną się wyjątkową pamiątką na długie lata, natomiast wielobarwny pokaz z pewnością przypadnie do gustu gościom. Wybierając fajerwerki na sesję ślubną, warto zwrócić uwagę na rzymskie ognie i fontanny, ponieważ ich świetliste rozbłyski doskonale prezentują się na fotografiach. Oba rodzaje wystrzeliwane są do góry, więc liczy się dobre ustawienie państwa młodych na tle nieba. Innym rozwiązaniem jest wybór fajerwerków, które tworzą efektowne pióropusze blisko ziemi. 

Wielobarwne świece dymne

W przypadku sesji ślubnych realizowanych w ciągu dnia, warto postawić na świece dymne, które zazwyczaj znajdują zastosowanie na trybunach piłkarskich. Jak się okazuje, mogą one również tworzyć zjawiskowe tło dla zdjęć. Wystarczy wybrać pożądany kolor, a następnie udać się z fotografem do jakiegoś ustronnego miejsca w plenerze. Warto zapoznać się z portfolio niektórych zakładów fotograficznych, aby przekonać się, że zastosowanie świec dymnych w sesjach ślubnych daje niesamowite efekty.

Co ciekawe, również zimne ognie mogą okazać się ciekawym atrybutem na zdjęciach ślubnych. Jeśli parze młodej marzy się efektowne zdjęcie grupowe, wystarczy że podczas jego wykonywania każdemu z gości zostanie wręczony ten rodzaj fajerwerków. To świetny pomysł na wyjątkową pamiątkę, a dodatkowo bezpieczne i mało kosztowne rozwiązanie. 

SZYBKA DOSTAWA
Zamawiasz, płacisz, wysyłamy, odbierasz. Cały proces nie przekracza 48h.
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
U nas możesz zapłacić przelewem, kartą, gotówką lub Paypalem. Wybierz dogodny sposób płatności.
BEZPIECZNE ZAKUPY
Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi produktami i promocjami.

[mailpoet_form id="1"]