As Fajerwerki - fajerwerki.shop
RABAT 15% NA WYRZUTNIE, FONTANNY I PETARDY! | Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN | NIE WYSYŁAMY FAJERWERKÓW ZA GRANICĘ
RABAT 15% NA WYRZUTNIE, FONTANNY I PETARDY! | Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN | NIE WYSYŁAMY FAJERWERKÓW ZA GRANICĘ

Jak głośne potrafią być petardy hukowe?

Petardy hukowe to bardzo popularne fajerwerki – można je kupić nie tylko w celach rozrywkowych. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak głośne potrafią być? W niniejszym artykule przybliżymy ten temat, porównując różne poziomy głośności i zasady użytkowania.

Kto jest importerem głośnych petard hukowych?

Petardy hukowe to fajerwerki, których głośność jest mierzona w jednostkach decybeli (dB). Im wyższa wartość decybeli, tym głośniejszy jest dźwięk. Kto jest największym importerem takich wyrobów? W ofercie naszej hurtowni znajdziesz szeroki wybór petard hukowych od takich firm, jak Piromax, Klasek czy Jorge. Oczywiście posiadamy wiele innych produktów, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Jakie są poziomy głośności petard hukowych?

Prawdziwym hitem są znane petardy lontowe FP3 Jorge gwarantujące bardzo głośny efekt dźwiękowy. Warto wspomnieć, że po odpaleniu produktu pojawia się też zielonkawo-biały flash, a po tym krótkim efekcie wizualnym następuje to, na co każdy czeka – niezwykle głośna eksplozja. Głośność tych petard wynosi 120 decybeli.

Innym często kupowanym produktem są petardy JC05 Jorge – renomowane petardy hukowe, które mają zastosowanie w grach ASG, a także w rolnictwie i sadownictwie, gdzie służą do odstraszania dzikiej zwierzyny na plantacjach zbóż czy w sadach z owocami. Głośność wybuchu wynosi nawet 100 decybeli.

Z kolei firma Piromax proponuje PXP309 – znany model gwarantujący bardzo głośny huk. Ze względu na swoje parametry akustyczne korzystają z niej również rolnicy, sadownicy i koła łowieckie. W walce z dziką zwierzyną są równie skuteczne, jak sznury hukowe i pozostałe produkty do odstraszania, które również mamy w ofercie.

Ochrona przed głośnością petard hukowych

Aby zminimalizować wpływ petard hukowych na otoczenie, warto zastosować kilka środków ostrożności. Przede wszystkim należy pamiętać o odpowiednim dystansie. Wszystkie produkty należy bezwzględnie stosować na otwartej przestrzeni. Zawsze kieruj się instrukcją dołączoną do opakowania.

SZYBKA DOSTAWA
Zamawiasz, płacisz, wysyłamy, odbierasz. Cały proces nie przekracza 48h.
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
U nas możesz zapłacić przelewem, kartą, gotówką lub Paypalem. Wybierz dogodny sposób płatności.
BEZPIECZNE ZAKUPY
Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi produktami i promocjami.

[mailpoet_form id="1"]