As Fajerwerki - fajerwerki.shop
DO KOŃCA KWIETNIA RABAT 15% NA WYRZUTNIE, FONTANNY I PETARDY! | Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN | NIE WYSYŁAMY FAJERWERKÓW ZA GRANICĘ
DO KOŃCA KWIETNIA RABAT 15% NA WYRZUTNIE, FONTANNY I PETARDY! | Darmowa wysyłka w e-sklepie dla wszystkich zamówień powyżej 300PLN | NIE WYSYŁAMY FAJERWERKÓW ZA GRANICĘ

Czy do fajerwerków muszą być załączane instrukcje użytkowania?

Jest wiele okazji w ciągu roku, kiedy niebo rozświetla się tysiącami kolorowych fajerwerków. Choć to jest piękne widowisko, to jednak nie można zapominać o tym, że fajerwerki są również źródłem potencjalnego zagrożenia. Właśnie dlatego warto zastanowić się, czy do każdego zakupionego produktu muszą być załączane instrukcje użytkowania i jakie informacje powinny się w nich znaleźć.

Znaczenie instrukcji użytkowania zakupionych tanio fajerwerków

Instrukcje użytkowania zakupionych tanio fajerwerków są niezbędnym elementem, który powinien być dołączony do każdego produktu tego typu. Instrukcje te zawierają informacje na temat właściwego przechowywania, obsługi oraz postępowania w przypadku awarii produktu. Dzięki nim można uniknąć niebezpiecznych sytuacji, które mogą prowadzić do poważnych obrażeń czy nawet strat materialnych.

U nas kupisz bezpiecznie i tanio fajerwerki

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych tanich fajerwerków, które są wyposażone w szczegółowe instrukcje użytkowania. Czym się charakteryzują takie instrukcje? Przede wszystkim muszą być napisane w języku polskim – zawierają zarówno nazwę, jak i symbol zakupionego produktu. Co więcej, do innych ważnych informacji należą: klasa, numer partii, wskazanie producenta, CE, NEC, jak również opis użytkowania – czy dany produkt przeznaczony jest do użytku na zewnątrz, czy wewnątrz budynków.

Ważnymi informacjami są również bezpieczne odległości, jak również wskazanie, kto może kupić dany produkt. Każdy wyrób pirotechniczny cechuje się inną mocą, więc treść instrukcji użytkowania zawsze będzie się różnić. Przykładowo: wulkany czy wyrzutnie należy zawsze stawiać pionowo na stabilnym gruncie (aby kierunek wystrzału nie został przypadkowo zmieniony), a po ich odpaleniu trzeba natychmiast oddalić się na większą odległość, nawet kilkadziesiąt metrów. Jeśli chodzi o petardy, to odpala się je wyłącznie na płaskim podłożu, a po podpaleniu lontu należy oddalić się na odległość minimum kilkunastu metrów.

SZYBKA DOSTAWA
Zamawiasz, płacisz, wysyłamy, odbierasz. Cały proces nie przekracza 48h.
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
U nas możesz zapłacić przelewem, kartą, gotówką lub Paypalem. Wybierz dogodny sposób płatności.
BEZPIECZNE ZAKUPY
Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi produktami i promocjami.

[mailpoet_form id="1"]